طراحی سایت بیت آبی

برندینگ

همه ما با واژه برند و برندینگ آشنا هستیم و برترین برندهای دنیا را به خوبی می شناسیم ولی آیا کسب و کارهای کوچک و نوپا هم می توانند برند شوند؟ برندینگ چیزی جز تبلیغات و به زبان ها افتادن نام یک کسب و کار نیست و صد البته برند شدن بستگی مستقیم به کیفیت محصولات و یا خدمات ارائه شده توسط آن کسب و کار دارد.

اگر به کسب و کار و خدماتی که ارائه می دهید برای برند شدن و دیده شدن تلاش خود را آغاز کنید، برندینگ برای شما ارزش افزوده به همراه خواهد آورد. خیلی وقتها و از افراد مختلف شنیدیم که موقع خرید یک محصول گفته شده “داره پول اسمشو می گیره” این جمله نمونه بارز ارزش افزوده برندینگ هست، یا به عنوان مثال فلانی در حوزه ساخت و ساز برنده و خانه هایی که می سازه قیمت بالاتری نسبت به عرف جامعه داره و در واقع داره پول اسم برندشو می گیره.

ملزومات اصلی برند شدن

کیفیت محصولات یا خدمات

بدون کیفیت بالا نمی توان برند شد حتی با تبلیغات و هزینه های فراوان زیرا که یکی از روش های مهم برندینگ شیوه تبلیغاتی دهان به دهان می باشد و این روش فقط زمانی محقق خواهد شد که کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده توسط شما به حدی بالا و مطلوب باشد که رضایت مشتری را به همراه داشته و شما را به اطرافیان خوب به عنوان یه برند خوب معرفی کنند.

خیلی از ماها برای برندهای مختلف به همین شکل تبلیغات دهان به دهان را انجام داده ایم به عنوان مثال به دوستان یا اقوام خود رستورانی را معرفی کرده ایم که کیفیت غذای بسیار خوبی دارد و یا محیط بسیار شیک و مطلوبی دارد و حتما یکبار امتحانش کنید! در واقع با این کار داریم به برند شدن آن کسب و کار کمک و بازاریابی می کنیم.

برندینگ

چنانچه کیفیت خدمات یا محصولاتی که ارائه می دهید هنوز به مقدار مطلوب نرسیده است قبل از شروع فعالب برندینگ و تبلیغات سعی کنید در اولین اقدام کیفیت محصولات و خدمات خود را بالا ببرید.

برندینگ با تبلیغات هدفمند

حتی اگر شما در زمینه کسب و کار خود کیفیت بالایی از خود ارائه دهید بدون تبلیغات هدفمند و راهبردی نمی توانید در فیلد کاری خود شناخته شده و برند شوید. تبلیغات در حوزه برندینگ ابعاد بسیار گسترده ای دارد از انتخاب نام مناسب تا برگزاری همایش ها و میتینگ های سازمانی می تواند به شما کمک شایانی در این زمینه داشته باشد.

برندینگ با مدیریت هوشمند

در زمینه برندینگ یکی از مواردی که می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد مدیریت هوشمند و خلاقانه است، تیم متخصص و مجربی که می داند چه زمانی و به چه شکلی باید برای برند خود تبلیغات انجام دهد و چه ابزاری نیاز دارد، تیم بیت آبی می تواند همراه و یاور شما در مسیر برند سازی کسب و کار شما در هر مرحله ای باشد.

برای موفقیت یک کسب و کار و برندینگ استفاده از مشاورین این حوزه می تواند کمک شایانی به کسب و کارها کرده و از همان ابتدا که انتخاب نام برند می باشد تا انتخاب رنگ سازمانی و دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی راهنما و مشاور شما عزیزان باشد.

ابزار اصلی برندینگ

انتخاب نام برند

انتخاب نام برند جز اولین اقدامات شروع یک کسب و کار می باشد، در انتخاب نام برند باید دقت لازم را به عمل آورده و از انتخاب اسامی تکراری و کلیشه ای پرهیز کرد، در عوض استفاده از اسامی کوتاه و خلاقانه و مرتبط با موضوع کسب و کار می تواند بسیار سودمند باشد.

استفاده از اسامی کلیشه ای و تکرای برای انتخاب نام برند می تواند به کسب و کار شما آسیب برساند به عنوان مثل انتخاب نام برند “آسمان پرواز” برای یک آژانس مسافرتی بسیار تکراری می باشد و تعداد شرکت های خدمات مسافرتی زیادی هستند که در نام برند خود از کلماتی نظیر “پروار” ، “سفر” ، “آسمان” و … استفاده می کنند، حال چنانچه شما نیز از این اسامی برای برند خود استفاده کنید، پیدا کردن برند شما در گوگل و شبکه های اجتماعی در بین دهها نام برند دیگر با اسامی متشابه برای کاربران بسیار سخت خواهد بود.

یک نکته اساسی اینکه با توجه به نقش مهم شبکه های اجتماعی و طراحی سایت برای کسب و کار از قابل ثبت بودن نام انتخابی برند به عنوان نام دامین و یا حساب های شبکه های اجتماعی مطمین شد، سعی کنید قبل از انتخاب نام برند کسب و کار خود حتما از مشاوره متخصصان برندینگ و دیجیتال مارکتینگ بهره ببرید.

برندینگ

لوگو و رنگ سازمانی برندینگ

لوگو و رنگ سازمانی که انتخاب می کنید به نحوی هویت شما می باشد به عنوان مثال ما هر جا تبلیغاتی با رنگ زرد ببینیم ناخودآگاه شرکت ایرانسل در ذهن ما تداعی خواهد شد، در صورتی که هیچ رنگ خاصی ذهن ما را به سمت شرکت همراه اول نخواهد برد و این قدرت استفاده از ابزار تبلیغاتی و برندینگ را می رساند. یک لوگوی حرفه ای باید در عین سادگی مفهوم برند کسب و کار شما را دقیق و شفاف برساند و دارای نوآوری و خلاقیت و زیبایی های فنی و بصری باشد تا برای مدت طولانی در ذهن افراد بماند.

یک وبسایت حرفه ای برای برندینگ خود راه بیندازید

مهمترین فاکتور برندینگ این است که کسب و کار شما دیده شود! یکی از بهترین ابزارها برای دیده شدن شما در بستر اینترنت می باشد، در عصر حاضر و در سطح جامعه می توانید به وضوح ببینید که بیشتر افراد متاسفانه یا خوشبختانه بیشتر زمان خود را مشغول استفاده از تلفن همراه خود هستند و چنانچه نیاز به خدمات و یا محصولاتی داشته باشند در موتور جستجوی گوگل به دنبال آن خواهند گشت، پس نام برند شما به طور قطع باید در این بستر بزرگ حضور فعالی داشته باشد تا دیده شوید!

تیم مجرب ما این آمادگی را دارد که برای شما عزیزان وب سایتی حرفه ای مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و بر اساس معیارهای الگوریتم های موتور جستجوری گوگل و مطابق با سلیقه و رنگ سازمانی شما طراحی و پشتیبانی نماید.

سئو و پشتیبانی

یکی از مهمترین مواردی که می تواند به کسب و کار شما رونق خاصی ببخشد و باعث هر چه بیشتر شناخته شدن برند شما گردد سئو و پشتیبانی سئو می باشد. در عصر حاضر همه افراد جامعه دسترسی به گوشی همراه و اینترنت دارند و مشغول گشت و گذار در دنیای اینترنت می باشند، پس بی شک حضور فعال و قدرتمند برند شما در این بستر بزرگ می تواند زمینه ساز برند شدن کسب و کارتان را فراهم آورد. در کنار این موارد پشتیبانی مستمر و حرفه ای از وب سایت می تواند ضامن بقای کسب و کار شما و موفقیت هر چه بیشتر برند شدن باشد.

تیم مجرب بیت آبی با تکیه بر تجربیات و توانایی های خود قادر به ایجاد و طراحی یک وب سایت حرفه ای و کسب نتایج عالی در موتور جستجوی گوگل برای برند شدن کسب و کار شما می باشد.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی و برندینگ

امروزه قدرت شهرت آوری و برند سازی شبکه های اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست، قدرت شبکه های اجتماعی در حال حاضر از سایر تبلیغات بصری و حتی تلویزیون بیشتر شده است و رقبای خود را یکی پس از دیگری کنار می زند. کافیست در اینستاگرام افراد مشهور را دنبال کنید و پی به قدرت برند و شهرت سازی شبکه های اجتماعی پی ببرید.

از مزیت های دیگر شبکه های اجتماعی علاوه بر افزایش قدرت برندینگ می توان به تاثیر مستقیم سیگنال های شبکه های اجتماعی بر سئو وب سایت شما اشاره کرد که این فاکتور هم تاثیر مستقیم بر قدرت برندینگ کسب و کارتان دارد.

سایر موارد برندینگ

از موارد دیگری که می توان به عنوان ابزار برندینگ اشاره کرد می توان به تبلیفات بصری نظیر تبلیغات تلویزیونی و بیلیبورد، روابط عمومی بالا، میتینگ ها و همایش ها، ویدئو مارکتینگ و … اشاره کرد که تاثیر مستقیم بر افزایش برندینگ کسب و کار شما خواهد داشت.

02688452650

09125806376

info[@]seobluebit.com

مجموعه بیت آبی با تکیه بر توانایی ها و تجربیات خود می تواند در زمینه های برندینگ، مشاوره برندینگ، توسعه کسب و کار، برندینگ کسب و کار و … خدمات لازم را به شما کارفرمایان عزیز ارائه دهد، با ما در تماس باشید.

با شما هستیم!

بیت آبی

با ما تماس بگیرید تا در جریان روند کار قرار بگیرید، استراتژی ها و تاکتیک های کاربردی برای هر نوع کسب و کار در نظر داریم. تیم بیت آبی کسب و کار شما را بر اساس سال ها تحربیات خود و با توجه به شرایط آن کسب و کار مدیریت و به روز رسانی خواهد کرد.

هیچ وقت دیر نیست!

اگر تا هم اکنون از کسب و کار و درآمد خود راضی نیستید، دیر نشده است. کافیست تصمیم جدی بگیرید و شیوه و روش کسب و کار خود را تغییر بهینه دهید تا رشد اساسی در پیشرفت بیزینس و کسب و کار و درآمد خود را احساس کنید. مجموعه بیت آبی بر اساس استراتژی های خاص خود در کنار و مشاور شما در این راه موفقیت خواهد بود، با ما همراه باشید!

درباره بیت آبی!

مجموعه بیت آبی (آریا سافت سابق) با بیش از 12 سال سابقه فعال در بستر وب و دیجیتال مارکتینگ و به سرانجام رساندن بیش از 100 پروژه مختلف و همکاری با شرکت ها و دانشگاه های معتبر کشور آماده همکاری با شما مشتریان عزیز می باشد. چنانچه تصمیمی جدی برای تغییرات بنیادی در کسب و کار و فعالیت اقتصادی خود دارید همین الان با ما تماس بگیرید!

اطلاعات تماس

آدرس: کردان، بلوار شهدای کردان، خیابان کردان، پلاک 16، واحد 8

تماس: 02188558855

موبایل: 09125806376

ایمیل: info[@]seobluebit.com

Instagram
YouTube

فهرست