تعمیر سایت های جوملا

یکی دیگر از سیستم های مدیریت محتوای پر کاربرد بعد از وردپرس ، جوملا می باشد که تعداد سایت های زیادی در سراسر دنیا با این سیستم مدیریت محتوا طراحی و توسعه یافته اند. سیستم مدیریت محتوای جوملا نیز همانند وردپرس یک سیستم منعطف و قابل توسعه بوده و افزونه های زیادی در کتابخانه آن وجود دارند. جوملا به نسبت وردپرس پیچیدگی های بیشتری داشته و نیازمند مراقبت و بررسی مداوم توسط افراد مسلط به این سیستم مدیریت محتوا می باشد. یکی دیگر از تخصص های مجموعه بیت آبی طراحی سایت با جوملا و همچنین پشتیبانی سایتهای جوملای و تعمیر و رفع عیوب سایت های طراحی شده با جوملا می باشد.

اگر وب سایت شما با سیستم مدیریت محتوای جوملا طراحی و توسعه یافته است و موارد و ایراداتی از قبیل: سرعت لودینگ پایین ، قالب و کدنویسی قدیمی ، وجود فایل های آلوده و مخرب ، وجود باگها و مشکلات ناشناخته ، عدم دریافت و ارسال ایمیل ، عدم امکان آپلود فایل از طریق مدیریت ، عدم رسپانسیو بودن قالب ، عدم کسب نتایج موفق در موتور جستجوی گوگل ، قرار گرفتن در لیست سباه موتورهای جستجو ، ارسال اسپم ، ارورهای دیتابیس ، عدم امکان آپدیت به نسخه های جدیدتر جوملا ، عدم امکان نصب افزونه های جدید ، بهم ریختگی قالب و ظاهر سایت ، ارسال اخطار وجود مشکل از طرف سرور ، برگشت خوردن ایمیل ها ، عدم امکان ورود به مدیریت سایت ، عدم امکان ورود به پنل هاست ، لود نشدن بخش های از سایت یا پنل مدیریت و … را داشتید حتما با ما تماس بگیرید تا اطلاعات و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهیم و سبب نسبت به بررسی سایت و رفع مشکلات آن اقدامات لازم انجام گردد.

تعمیر سایت های جوملا

بسیار از سایت های فروشگاهی بر مبنای سیستم مدیریت محتوای جوملا طراحی و پیاده سازی شده اند و چنانچه وب سایت جوملایی شما ایراد فنی و ساختاری داشته باشد و یا هک شده باشد می تواند در کسب و کار و درآمد شما تاثیر مستقیم و بسزایی داشته باشد به همین دلیل حتما وب سایت شما باید به صورت مداوم توسط افراد متخصص و آشنا با سیستم مدیریت محتوای جوملا بررسی و زیر نظر گرفته شود تا در صورت وجود هر گونه مشکل امنیتی یا کدنویسی به سرعت نسبت به رفع آن برای جلوگیری از وقوع مشکلات بزرگتر اقدامات لازم انجام گیرد.

مجموعه بیت آبی با بیش از 12 سال سابقه و تجربه در زمینه های طراحی سایت ، طراحی سایت وردپرس ، طراحی سایت جوملا ، سئو و بهینه سازی سایت ، پشتیبانی سایت ، تعمیر انواع سایت ، تعمیر سایت های وردپرسی ، تعمیر سایت های جوملایی ، توسعه شبکه های اجتماعی ، طراحی فروشگاه آنلاین ، طراحی فروشگاه آنلاین ووکامرسی ، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ آماده همکاری با شما عزیزان و مدیران وب سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوای جوملا می باشد. مجموعه ما با بیش از 30 سایت طراحی شده با سیستم مدیریت محتوای جوملا و سال ها تجربه و توسعه این سیستم مدیریت محتوا می تواند به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشد. با ما تماس بگیرید.

فهرست