طراحی سایت بیت آبی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیزی نیست جز همان تبلیغات هدفمند بر اساس تکنولوژی های جدید، در گذشته و قبل از اینکه تکنولوژی تا این حد به پیشرفت برسد تبلیغات به صورت سنتی انجام می شد به عنوان مثال می توان از تبلیغات تلویزیونی، رادیو، روزنامه، مجله، بروشور، تراکت، بیلبورد و … نام برد. یکی از مزایای تبلیغات سنتی می توان به هزینه های گزاف آن اشاره کرد به عنوان مثال تبلیغات تلویزیونی که باید مبلغ بسیار بالایی برایش پرداخت می کردید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری های نوین تبلیغات سنتی هر روز کم رنگ کم رنگ تر می شوند و جای خود را به تبلیغات نوین همچون شبکه های اجتماعی، وب سایت، سئو، تولید محتوا و … می دهند. کم کم و با تغییرات شرایط و ظهور تکنوبوژی های نوین ذائقه مردم نیز تغییر کرد و همه به سمت این تکنولوژی ها روی آوردند. به وضوح می توان در جامعه دید که تبلیغات سنتی در حال از بین رفتن هستند به عنوان مثال امروزه کمتر کسی رو می شه دید که در حال خواندن روزنامه و یا نیازمندی ها باشد در عوض اکثر افراد جامعه احبار جدید را در گوشی های همراه خود دنبال می کنند.

دو سوال مهم

برای درک بهتر این موضوع می توانید یک روز کامل خود و اطرافیان خود را مورد بررسی قرار دهید، خود شما یا دوستانتان در طول روز چه مدت زمانی مشغول تماشای تلویزیون یا خواندن روزنامه و یا گوش دادن به رادیو یا مطالعه انواع مجلات و بروشور و کاتالوگ و تراکت هستید؟ پاسخ را کم و بیش همگی می دانیم.

سوال بعدی که می توانید از خود بپرسید این است که چه مدت زمانی از شبانه روز رو مشغول استفاده از تلفن همراه یا تبلت یا لپ تاپ خود هستید؟ احتمالا پاسخ بیشتر افراد این خواهد بود: “مدت زمان زیاد حتی تا نیمه های شب” پاسخ این سوال می تواند مزایای تبلیغات نوین یا دیجیتال مارکتینگ را نسبت به تبلیغات سنتی به خوبی نشان دهد.

دیجیتال مارکتینگ

مزایای دیجیتال مارکتینگ نسبت به تبلیغات سنتی

از مهمترین مزایای دیجیتال مارکتینگ به نسبت تبلیغات سنتی می توان به هزینه های کمتر، ضریب نفوذ بیشتر بین افراد جامعه، سهولت دسترسی، همخوانی با پیشرفت تکنولوژی های نوین، و … اشاره کرد. چنانچه قصد پیشرفت و توسعه کسب و کار خود را دارید چاره ای جز این که کسب و کار خود را همراه با پیشرفت تکنولوژی های نوین به روز رسانی و آپدیت کنید ندارید. مجموعه بیت آبی در این مسیر همراه و در کنار شما خواهد بود.

انواع روش های دیجیتال مارکتینگ

از انواع روش های دیجیتال مارکتینگ می توان به سئو ، توسعه شبکه های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ ، تولید محتوا ، ویدئو مارکتینگ ، فروشگاه آنلاین ، تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات شبکه های مجازی ، تبلیغات پیامکی ، نرم افزارهای پیام راسان نظیر واتس اپ و تلگرام و … اشاره کرد.

طراحی وب سایت و سئو برای دیجیتال مارکتینگ

هیچ کسب و کاری بدون داشتن یک وب سایت قوی و کاربرپسند نمی تواند به خوبی مسیر پیشرفت را بپیماید. وب سایت شما ویترینی همیشه فعال از کسب و کار شماست، 24 ساعته شبانه روز و 7 روز هفته برای شما فعال است و نقش اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود را به خوبی ایفا می کند. مشتریان شما می توانند هر ساعتی از شبانه روز حتی نیمه های شب و ایام تعطیل به سایت شما وارد شده و اطلاعات لازم از کسب و کار شما نظیر مطالعه رزومه، محصولات یا خدمات، شماره تماس ها، نمونه کارها و … را کسب نمایند.

اما یک سایت علاوه بر ظاهر و طراحی حرفه ای نیاز به دیده شدن دارد و باید مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید که این کار توسط متخصصین سئو برای شما انجام خواهد شد. یک سایت خوب با طراحی مناسب و سئوی قوی می تواند نقش یه بازاریاب فوق حرفه ای را برای شما ایفا نماید که شبانه روز برای شما مشغول بازاریابی و جمع آوری مشتریان جدید و افزایش درآمد کسب و کار شما می باشد.

تاثیر سیگنال های شبکه های اجتماعی در دیجیتال مارکتینگ

بعد از سایت و سئو، شبکه های اجتماعی نیز اهمیت و تاثیر بسزایی در دیجیتال مارکتینگ ایفا می نمایند. شبکه اجتماعی اینستاگرام به قدری در بین مردم و افراد جامعه نفوذ پیدا کرده که کمتر شخصی را می توان یافت که در هر شبانه روز کمتر از یکی دو ساعت از زمان خود را مشغول مرور این شبکه اجتماعی قدرتمند و تاثیرگذار نکرده باشد.

شبکه های مجازی و دیجیتال مارکتینگ

شبکه های مجازی و تبلیغات در این شبکه ها علاوه بر اینکه می تواند تاثیر مستقیمی بر دیجیتال مارکتینگ و افزایش نفوذ و قدرت کسب و کار و برندینگ شود می تواند نقش مهم و تاثیرگذاری بر سئوی سایت شما نیز داشته باشد. مدیریت هوشمند و هدفمند شبکه های اجتماعی بهتر است توسط افراد خبره و مسلط به علوم دیجیتال مارکتینگ انجام شود تا بهترین تاثیر را بر رشد و پیشرفت کسب و کار شما داشته باشد.

تاثیر تولید محتوا و بازاریابی محتوا بر دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای دست اول و مفید می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد، این تولید محتوا می تواند شامل یک متن دقیق و کامل و سئو محور برای ارائه خدمات یا محصولات شما باشد و یا به عنوان یک مقاله در وب سایت درج شود. از محاسن تولید محتوا می توان بر تاثیر مستقیم آن بر سئوی وب سایت و هر چه بیشتر دیده شدن کسب و کار شما در بستر اینترنت و افزایش قدرت برندینگ و ارزش افزوده برند کسب و کار شما اشاره کرد.

تولید محتوا باید اصولی و بهتر است که توسط افراد مسلط بر علم تولید محتوا و سئو نگارش شود تا تاثیر واقعی خود را نشان دهد، تیم مجرب ما با تکیه بر 12 سال سابقه فعالیت مستمر در این حوزه آماده همکاری با شما عزیزان در زمینه های تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ و برندینگ می باشد.

تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

در بخش تبلیغات اینترنتی و دیجیتالی می توان به ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ، ویدئو مارکتینگ، تبلیغات شبکه های مجازی، نرم افزار های پیام رسان و …. اشاره کرد.

ویدئو مارکتینگ

امروزه تاثیر ویدئو مارکتینگ بر توسعه کسب و کار بسیار پر رنگ شده و می تواند نقش مستقیم بر افزایش قدرت برندینگ و سئو وب سایت شما ایفا نماید. با رشد روز افزون ویدئو مارکتینگ و پشتیبانی آن توسط وب سایت قدرتمند یوتیوب کسب و کارهای متعددی از این روش دیجیتال مارکتینگ بهره می برند. در عوض روش های ایمیل مارکتینگ و تبلیغات پیامکی به دلیل حفظ حریم خصوصی کاربران دچار افت تاثیر شده و قدرت و تاثیر قبل را ندارند.

همان مقدار که قدرت ایمیل مارکتینگ در حوزه دیجیتال مارکتینگ ضعیف و کمرنگ شده است، در عوض ویدئو مارکتینگ و تبلیغات شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام و یوتیوب قدرتمند شده و تاثیر بسزای در دیجیتال مارکتینگ و برندیگ کسب و کار شما خواهند داشت.

02688452650

09125806376

info[@]seobluebit.com

مجموعه بیت آبی آماده همکاری با شما عزیزان در زمینه دیجیتال مارکتینگ شامل طراحی سایت و سئو ، تولید محتوا ، مدیریت و توسعه شبکه های اجتماعی ، تبلیغات اینترنتی ، ایمیل مارکتینگ ، ویدئو مارکتینگ و … می باشد، با ما تماس بگیرید.

با شما هستیم!

بیت آبی

با ما تماس بگیرید تا در جریان روند کار قرار بگیرید، استراتژی ها و تاکتیک های کاربردی برای هر نوع کسب و کار در نظر داریم. تیم بیت آبی کسب و کار شما را بر اساس سال ها تحربیات خود و با توجه به شرایط آن کسب و کار مدیریت و به روز رسانی خواهد کرد.

هیچ وقت دیر نیست!

اگر تا هم اکنون از کسب و کار و درآمد خود راضی نیستید، دیر نشده است. کافیست تصمیم جدی بگیرید و شیوه و روش کسب و کار خود را تغییر بهینه دهید تا رشد اساسی در پیشرفت بیزینس و کسب و کار و درآمد خود را احساس کنید. مجموعه بیت آبی بر اساس استراتژی های خاص خود در کنار و مشاور شما در این راه موفقیت خواهد بود، با ما همراه باشید!

درباره بیت آبی!

مجموعه بیت آبی (آریا سافت سابق) با بیش از 12 سال سابقه فعال در بستر وب و دیجیتال مارکتینگ و به سرانجام رساندن بیش از 100 پروژه مختلف و همکاری با شرکت ها و دانشگاه های معتبر کشور آماده همکاری با شما مشتریان عزیز می باشد. چنانچه تصمیمی جدی برای تغییرات بنیادی در کسب و کار و فعالیت اقتصادی خود دارید همین الان با ما تماس بگیرید!

اطلاعات تماس

آدرس: کردان، بلوار شهدای کردان، خیابان کردان، پلاک 16، واحد 8

تماس: 02188558855

موبایل: 09125806376

ایمیل: info[@]seobluebit.com

Instagram
YouTube

فهرست