طراحی سایت بیت آبی

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و منطبق با تکنولوژی های روز دنیا و بر اساس آخرین الگوریتم های موتور جستجوی گوگل یکی از خدمات ویژه ای است که مجموعه بیت آبی به کارفرمایان عزیز جهت توسعه کسب و کارشان ارائه می دهد. هر سایتی مناسب کسب و کارها نمی باشد، سایت هایی با قیمت های پایین که توسط افراد کم تجربه طراحی می شود و هیچ یک از اصول سئو در آن رعایت نمی شود جز اینکه به کسب و کار شما لطمه وارد کند و اعتبار دامین سایت شما از نظر موتورهای جستجو پایین آورده شود هیچ فاییده دیگری برای شما نخواهد داشت.

سایت حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشید؟

مدیریت آسان و کاربردی

یک سایت حرفه ای باید به آسانی قابل مدیریت و توسعه و به روز رسانی باشد، پنل مدیریت روان داشته باشد تا همه افراد بتوانند آن را مدیریت کرده و بر هر تغییری نیاز به مراجعه مجدد به طراح سایت خود نداشته باشند. سایت های طراحی شده توسط مجموعه بیت آبی دارای پنل مدیریت بود و آموزش های لازم به کارفرمایان عزیز داده می شود تا بتوانند بعد از اتمام طراحی سایت خودشان سایت را مدیریت و به روز رسانی کنند.

البته ناگفته نماند بهتر است برای سایت هایی که هدفشان کسب نتایج بالا در موتور جستجوی گوگل است مدیریت و پشتیبانی سایت توسط افراد متخصص و خبره در امر سئو انجام گیرد تا آسیبی از نظر ساختار و رعایت اصول سئو به سایت وارد نشود. چنانچه خطا یا اشکالی در مدیریت و به روزرسانی سایت ایجاد شود سبب ایجاد لطمات جبران ناپذیری در اعتبار و سئوی سایت ایجاد خواهد شد که می تواند توسعه کسب و کار کارفرمایان را به خطر بیاندازد.

طراحی سایت کاربرپسند

یکی از فاکتورهای مهم طراحی سایت و البته سئو کاربرپسند بودن و رابط کاربری قوی وب سایت می باشد، سایت باید به نحوی طراحی شده باشد که کاربران درون وب سایت احساس راحتی کرده و مدتها درون وب سایت شما بمانند و مطالب و محتویات وب سایت را پیمایش کنند.

سایت حرفه ای باید به دور از پیچیدگی های فنی و بصری باشد و کاربر بتواند به راحتی به هر اطلاعاتی که از کسب و کار شما نیاز دارد دسترسی آسانی داشته باشد. سایت های شلوغ و سنگین که سرعت لودینگ بسیار پایینی دارند به هیچ عنوان نمی توانند رتبه سئوی خوبی کسب کنند و بازدیدکنندگان نیز به سرعت از این سایت ها خارج شده که سبب امتیاز منفی برای سایت شما از نظر گوگل خواهد شد.

طراحی سایت

بخش های مهم وب سایت که برای بازدیدکننگان سایت که می توانند تبدیل به مشتری محصولات یا خدمات شما شوند باید به آسانی قابل دسترسی باشد بخش های نظیر اطلاعات تماس، رزومه شرکت، نمونه کارها، قیمت ها و … سایتهای بیش از حد شلوغ و سنگین از نظر محتوا و تصاویر و ویدئوها نمی توانند در این زمینه رضایت کاربران را فراهم کرده و سبب افت رنکینگ وب سایت و لطمه به کسب و کار شما خواهند شد.

طراحی سایت با سرعت لودینگ بالا

یکی از فاکتورهای خیلی خیلی مهم در طراحی وب سایت سرعت لودینگ سایت می باشد، بازدیدکنندگان معمولا منتظر باز شدن کامل یک وب سایت در بیش تر از 6 الی 7 ثانیه نخواهند بود و به سرعت سراغ سایت بعدی در نتایج جستجوی گوگل خواهند رفت و این یعنی امتیاز منفی برای سایتهایی با سرعت پایین. یک سایت حرفه ای در عین حال که در حد معقول از افکت های تصویری و فنی استفاده می کند سرعت لودینگ بالایی باید داشته باشد تا بتواند از نظر سئو و موتور جستجوی گوگل رتبه های بالایی را کسب کند.

از عواملی که می تواند بر سرعت یک سایت تاثیر مستقیم بگذارند می توان به بهینه کردن حجم تصاویر و ویدئوها، طراحی قالب بر اساس کدهای استاندارد، بهینه کردن حجم فایل های css و جاوا اسکریپت، استفاده معقول و منطقی از افکتها، استفاده از هاست پر سرعت و استاندارد، استفاده از ابزارهای فشرده ساز و … اشاره کرد. رعایت این نکات کلیدی می تواند تاثیر مثبتی بر سرعت لودینگ وب سایت و در نتیجه افزایش قدرت سئو داشته باشد.

طراحی سایت سئو محور

همانطور که می دانید یکی از فاکتورهای مهم برندینگ و دیجیتال مارکتینگ سئو یا بهینه سازی وب سایت می باشد که می تواند باعث رونق کسب و کار و افزایش درآمد شود، به همین دلیل یکی از فاکتورهای مهم طراحی سایت حرفه ای سئو محور بودن وب سایت می باشد که از همان ابتدا می تواند نقش مهمی در کسب و کار شما ایفا نماید.

برای اینکه هزینه ها و زمان کارفرمایان عزیز به هدر نرود از همان ابتدا سایت باید بر اساس اصول سئو و الگوریتم های گوگل طراحی شود تا آن کسب و کار در آینده دچار مشکل و اختلال نشود. از جمله موارد مهم سئو که باید در طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد می توان به سرعت لودینگ سایت، طراحی استاندارد کدهای قالب، کاربرپسند بودن، تولید محتوای مناسب، معرفی سایت به گوگل (گوگل کنسول)، استفاده مناسب از کلمات کلیدی و تگها، استفاده از تصاویر بهینه شده و … اشاره کرد.

طراحی سایت و سئو

طراحی سایت با قابلیت توسعه و به روز رسانی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم طراحی سایت که خیلی از نظر کارفرمایان عزیز مهم می باشد قابلیت توسعه و به روز رسانی وب سایت می باشد، به عنوان مثال سایتی را در نظر بگیرید که طراحی شده است و بعد از چندین ماه کارفرما قصد داشته باشد کسب و کار و دامنه بیزینسی خود را توسعه بدهد و طبیعتا باید سایت نیز با این توسعه بتواند خود را تطبیق داده و به روز شود. پس در هنگام طراحی سایت باید قابلیت توسعه و افزودن امکانات جدید در وب سایت دیده شود تا در آینده مشکلی در این حوزه ایجاد نشود زیرا که باعث لطمه و آسیب به کسب و کار خواهد شد.

همچنین یک وب سایت حرفه ای علاوه بر قابلیت توسعه پذیری باید قابلیت مدیریت آسان و کاربردی برای کارفرمایان را نیز داشته باشد تا بتوانند در حد نیاز خود تغییرات دلخواه را بر روی سایت اعمال کنند. سایت های طراحی شده توسط مجموعه بیت آبی هم قابلیت توسعه مطلوب و هم قابلیت به روز رسانی و تغییر مطالب و محتوا حتی توسط افراد غیر حرفه ای را نیز در خود دارد.

طراحی سایت رسپانسیو

یکی از فاکتورهای مهم طراحی سایت مبحث رسپانسیو بودن سایت می باشد که هم از بعد طراحی سایت و کاربرپسند بودن و هم مبحث سئو حائز اهمیت می باشد. گوگل امتیاز مثبت به سایتهای که در صفحه نمایشگرهای مختلف نظیر گوشی همراه و تبلت عملکرد خوب و بدون ایرادی دارند می دهد. چنانچه سایت به صورت کاملا رسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شود برای بازدیدکنندگان سایت که در گوشی همراه خود سایت شما را بررسی می نمایند امتیاز مثبت به حساب آمده و ممکن است مدت زمان بیشتری را در وب سایت شما بمانند که باعث افزایش رنکینگ وب سایت شما خواهد شد.

طراحی سایت رسپانسیو

تلفن همراه امروزه پر کاربردترین دیوایسی می باشد که اکثر افراد در زمان ها و مکان های مختلف نظیر مترو، اتوبوس، محل کار، منزل و … از آن استفاده می کنند، حال اگر سایت طراحی شده رسپانسیو و یا واکنش گرا نباشد موتور جستجوی گوگل وب سایت شما را در نتایج جستجوی خود به کاربران نمایش نخواهد داد و این یعنی از دست رفتن بخش بزرگی از بازار هدف برای کسب و کار شما که می تواند لطمات زیادی را به کسب و کار شما وارد نماید.

سایت های طراحی شده توسط مجموعه بیت آبی علاوه بر رعایت تمامی اصول کدنویسی و سئو کاملا رسپانسیو بوده و قابلیت نمایش صحیح در تمامی مرورگرها و صفحه نمایش ها را دارا می باشد.

طراحی سایت با کدنویسی استاندارد

پایه های یک وب سایت حرفه ای باید اصولی و بر مبنای تکنولوژی های نوین و بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی شده باشد تا در میان انبوهی از وب سایت های قدرتمند فعال در بستر اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشد. یک وب سایت برای اینکه کاربرپسند و سئو محور باشد باید جوری از نظر کدنویسی طراحی شده باشد که سرعت و جذابیت بالایی داشته باشد.

استفاده بهینه از کدها مخصوصا کدهای css و جاوا اسکریپت باعث افزایش سرعت و به اصطلاح چابکی وب سایت شده و باعث می شود بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در وب سایت شما به گشت و گذار صفحات مختلف بگذرانند، همین موضوع امتیاز بسیار مثبتی را برای سئو به ارمغان خواهد آورد.

پشیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت مانند مبحث طراحی سایت حائز اهمیت می باشد، شرکتی که سایت شما را طراحی می کند باید معتبر بوده و قادر به پشتیبانی و به روز رسانی سایت شما را نیز داشته باشد. ممکن است بعد از مدتها هسته و الحاقات سایت نیاز به بروز رسانی داشته باشند که این به روز رسانی ها از ایجاد مشکلات امنیتی برای وب سایت جلوگیری می کنند.

طراحی سایت

پشتیبانی حرفه ای از وب سایت علاوه بر به روز نگه داشتن آن و حفظ امنیت باعث ارتقای سئو سایت شده و در بلند مدت سبب رونق کسب و کار و افزایش درآمد می شود. پشتیبانی وب سایت بهتر است توسط افراد خبره و مسلط انجام شود تا هم سبب رشد روز افزون وب سایت شده و هم امنیت سایت را حفظ کند. چنانچه وب سایت از نظر امنیتی به مشکل برخورد کند و یا به عنوان مثال هک شود ضربات جبران ناپذیری بر سئو و توسعه آن کسب و کار وارد خواهد شد به همین دلیل هست که پشتیبانی حرفه ای توسط افزاد متخصص یک ضرورت انکار ناپذیر برای هر وب سایت به شمار می رود.

امنیت وب سایت

یکی دیگر از حیاتی ترین مواردی که در طراحی یک وب سایت باید در نظر داشت امنیت بالای وب سایت می باشد که می تواند باعث حفظ بقای وب سایت و کسب کار شود. مواردی که می تواند سبب افزایش امنیت وب سایت شود شامل استفاده از کدنویسی صحیح و اصولی، به روز رسانی مداوم هسته و الحاقات سایت، استفاده از نام کاربری و رمزهای عبود مناسب و امن، هاست ایمن، عدم استفاده از افزونه ها و برنامه های نا امن و یا نال شده و …. می باشند.

امنیت طراحی سایت

وجود باگ و یا حفره های امنیتی و یا استفاده از افزونه ها و کدهای آماده نامطمئن می تواند امنیت یک وب سایت را به مخاطره بیندازد و سبب نابودی کسب و کار در بستر اینترنت شود زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو وب سایت های نا امن و یا هک شده را سریعا از نتایج جستجوی کاربران حذف خواهند کرد که می تواند سبب لطمه زدن به شروع یک کسب و کار تازه شود.

02688452650

09125806376

info[@]seobluebit.com

مجموعه بیت آبی با تکیه بر بیش از 12 سال سابقه مستمر در زمینه های سئو، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ آماده همکاری با شما عزیزان برای طراحی سایتهای مبتنی بر سئو و الگوریتم های موتور جستجوی گوگل، با امنیت بالا، کدنویسی و ساختار استاندارد، کاربرپسند و سرعت لودینگ بالا می باشد.

با شما هستیم!

بیت آبی

با ما تماس بگیرید تا در جریان روند کار قرار بگیرید، استراتژی ها و تاکتیک های کاربردی برای هر نوع کسب و کار در نظر داریم. تیم بیت آبی کسب و کار شما را بر اساس سال ها تحربیات خود و با توجه به شرایط آن کسب و کار مدیریت و به روز رسانی خواهد کرد.

هیچ وقت دیر نیست!

اگر تا هم اکنون از کسب و کار و درآمد خود راضی نیستید، دیر نشده است. کافیست تصمیم جدی بگیرید و شیوه و روش کسب و کار خود را تغییر بهینه دهید تا رشد اساسی در پیشرفت بیزینس و کسب و کار و درآمد خود را احساس کنید. مجموعه بیت آبی بر اساس استراتژی های خاص خود در کنار و مشاور شما در این راه موفقیت خواهد بود، با ما همراه باشید!

درباره بیت آبی!

مجموعه بیت آبی (آریا سافت سابق) با بیش از 12 سال سابقه فعال در بستر وب و دیجیتال مارکتینگ و به سرانجام رساندن بیش از 100 پروژه مختلف و همکاری با شرکت ها و دانشگاه های معتبر کشور آماده همکاری با شما مشتریان عزیز می باشد. چنانچه تصمیمی جدی برای تغییرات بنیادی در کسب و کار و فعالیت اقتصادی خود دارید همین الان با ما تماس بگیرید!

اطلاعات تماس

آدرس: کردان، بلوار شهدای کردان، خیابان کردان، پلاک 16، واحد 8

تماس: 02188558855

موبایل: 09125806376

ایمیل: info[@]seobluebit.com

Instagram
YouTube

فهرست