پشتیبانی سایت

یکی از دغدغه های اصلی مدیران سایت ها و صاحبان کسب و کارها مشکل مدیریت و به روز رسانی وب سایت نظیر : مدیریت مطالب ، بارگزاری مطالب و مقالات جدید در وب سایت ، به روز رسانی هسته و افزونه های وب سایت ، تقویت سئو ، تثبیت سئو و جایگاه کلمات کلیدی سایت در موتور جستجوی گوگل می باشد که در رونق کسب و کارها و برند ها تاثیر بسزایی دارد. یکی از خدمات اصلی مجموعه بیت آبی با بیش از 12 سال تجربه در زمینه های طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، تولید محتوا ، پشتیبانی سایت ، طراحی سایت وردپرس ، توسعه شبکه های اجتماعی و … پشتیبانی انواع وب سایت می باشد که می تواند آسودگی خیال را برای مدیران وب سایت ها فراهم آورد.

همانطور که می دانید امروزه تعداد بسیاری از سایت ها در سرتاسر دنیا بر مبنای سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا طراحی شده اند ، شاید بیش از 80% ، به همین خاطر وجود مجموعه ای که توانایی و تسلط کامل را بر این دو سیستم مدیریت محتوای پر استفاده داشته باشد بیش از پیش حس شده و نیاز جامعه و بازار کار می باشد. یکی از تخصص های اصلی ما پشتیبانی انواع وب سایت های طراحی شده با سیستم های مدیریت محتوای وردپرس ، جوملا و دورپال می باشد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پشتیبانی سایت

اگر کسب و کاری دارید و قصد توسعه کسب و کار و درآمد خود را دارید یکی از بهترین راه ها طراحی سایت ، سئو و پشتیبانی وب سایت می باشد. از مزایای پشتیبانی حرفه ای وب سایت توسط متخصصین این امر می توان به : به روز بودن سایت ، تقویت و نگهداری رتبه سئو ، القای حس اعتماد در نزد بازدیدکنندگان وب سایت و احتمال بیشتر تبدیل آن ها به مشتریان ثابت خدمات و بیزینس شما ، تقویت امنیت وب سایت ، به روز بودن وب سایت با تکنولوژی های روز دنیا و … اشاره کرد.

اگر وب سایتی دارید و مشکلاتی نظیر : سئوی ضعیف ، مطالب قدیمی نیاز به بروزرسانی ، سرعت پایین ، امنیت ضعیف و مشکلات هک شدگی ، عدم نمایش صحیح در صفحه نمایش های مختلف نظیر موبایل و تبلت ، قالب قدیمی و … دارد شما نیاز به یک پشتیبان سایت حرفه ای دارید تا بتواند مشکلات وب سایت شما را مرتفع نماید. مجموعه بیت آبی با بیش از 12 سال سابقه و همکاری با موسسات علمی و فرهنگی و شرکتی بزرگ کشور نظیر دانشگاه شریف آماده همکاری با شما عزیزان و مدیران و صاحبان وب سایت ها در زمینه پشتیبانی و مدیریت وب سایت ها نظیر سایت های طراحی شده با وردپرس ، جوملا و دروپال می باشد.

از نمونه خدماتی که مجموعه بیت آبی در زمینه پشتیبانی وب سایت می تواند به شما عزیزان و مدیران کسب و کارها ارائه دهد می توان به : بروز رسانی هسته و افزونه های وب سایت ، اسکن سایت برای شناسایی فایل ها مخرب و آلوده ، رفع هک شدگی وب سایت ، بارگزاری مطالب و مقالات جدید در وب سایت ، تولید محتوا ، رفع مشکل عدم ارسال ایمیل ، پر شدن حجم هاست و ایمیل ها ، طراحی قالب جدید و رفع مشکل قالب های قدیمی ، بارگزاری محصولات جدید ، تقویت سئو ، رفع مشکلات تحریمی وب سایت از نظر موتور جستجوی گوگل ، حفظ و تقویت جایگاه کلمات کلیدی وب سایت در گوگل ، رفع اسپم شدن وب سایت ، رفع قرار گرفت وب سایت در لیست سیاه ، رفع کندی لودینگ وب سایت ، طراحی سایت جدید ، بهینه سازی سایت و … اشاره کرد.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت حتما برای کسب نتایج مطمئن باید توسط کارشناسان این حوزه و افراد مسلط به اصول سئو و طراحی سایت انجام شود و نه یک کارمند ساده شرکت شما ! فرد متخصص باید هم با اصول طراحی سایت آشنایی کامل داشته باشد و هم اصول سئو که بتواند با پشتیبانی سایت حرفه ای به کسب و کار شما رونق ببخشد. به عنوان مثال بتواند مشکلات امنیتی ، مشکلات سئو ، مشکلات کدنویسی ، مشکلات ساختاری وب سایت را به خوبی حل و فصل کند. مجموعه بیت آبی با سال ها تجربه آماده همکاری و پشتیبانی سایت شما عزیزان به بهترین نحو و قیمت می باشد، کافیست با ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

یکی دیگر از تخصص های مجموعه بیت آبی سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد ، اگر سایت وردپرسی دارید و یا فروشگاه آنلاین طراحی شده با ووکامرس دارید می توانیم به بهترین نحو پشتیبانی سایت و فروشگاه شما عزیزان را انجام دهیم. کافیست با ما تماس بگیرید. یکی از فاکتورهای اساسی فروش آنلاین و افزایش درآمد پشتیبانی سایت و سئو حرفه ای می باشد که می تواند ضامن موفقیت کسب و کار شما در بستر وب می باشد. علاوه بر پشتیبانی انواع وب سایت ، مجموعه بیت آبی آماده همکاری در زمینه پشتیبانی انواع صفحات شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام نیز می باشد. با ما تماس بگیرید.

فهرست